Найбільший в Японії виробник сталеливарної продукції ліквідує свої викиди СО2 до 2050 року
Nippon Steel збирається зокрема освоюватиме нові технології, пов'язані з воднем, а також шукати шляхи уловлювання вуглекислого газу і зберігання його під землею

Найбільший в Японії виробник сталеливарної продукції Nippon Steel оголосив про наміри ліквідувати свої викиди вуглекислого газу. Як повідомляє NHK, план компанії відповідає меті уряду Японії з побудови суспільства з нульовою емісією вуглекислого газу до вказаного терміну.
Виробники сталеливарної продукції в Японії використовують працюють на вугіллі доменні печі, що дає викиди в атмосферу величезної кількості вуглекислого газу. На частку таких заводів припадає близько 15% від загального обсягу емісії парникових газів в Японії.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Джерела в Nippon Steel повідомляють, що компанія буде займатися дослідженнями і розробками технології випуску високоякісної сталі шляхом використання електродугових печей.
Компанія також освоюватиме нові технології, пов'язані з воднем. До того ж виробник сталеливарної продукції вестиме пошук шляхів уловлювання вуглекислого газу і зберігання його під землею.
Для реалізації поставлених цілей Nippon Steel будуть потрібні інвестиції в розмірі близько 5 трлн єн (понад $46 млрд) для досягнення цих цілей. Компанія планує домогтися довгострокової фінансової підтримки від уряду.
Нагадаємо: раніше цього місяця найбільша британська страхових компаній Aviva Plc заявила, що до 2040 року повністю ліквідує викиди вуглецю в усіх сферах своєї діяльності.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.