Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Найбільший в Японії виробник сталеливарної продукції ліквідує свої викиди СО2 до 2050 року

Найбільший в Японії виробник сталеливарної продукції ліквідує свої викиди СО2 до 2050 року

Nippon Steel збирається зокрема освоюватиме нові технології, пов'язані з воднем, а також шукати шляхи уловлювання вуглекислого газу і зберігання його під землею

Найбільший в Японії виробник сталеливарної продукції ліквідує свої викиди СО2 до 2050 року
фото www.flickr.com/photos/r_4x/50773847236

Найбільший в Японії виробник сталеливарної продукції Nippon Steel оголосив про наміри ліквідувати свої викиди вуглекислого газу. Як повідомляє NHK, план компанії відповідає меті уряду Японії з побудови суспільства з нульовою емісією вуглекислого газу до вказаного терміну.

Виробники сталеливарної продукції в Японії використовують працюють на вугіллі доменні печі, що дає викиди в атмосферу величезної кількості вуглекислого газу. На частку таких заводів припадає близько 15% від загального обсягу емісії парникових газів в Японії.

Джерела в Nippon Steel повідомляють, що компанія буде займатися дослідженнями і розробками технології випуску високоякісної сталі шляхом використання електродугових печей.

Компанія також освоюватиме нові технології, пов'язані з воднем. До того ж виробник сталеливарної продукції вестиме пошук шляхів уловлювання вуглекислого газу і зберігання його під землею.

Для реалізації поставлених цілей Nippon Steel будуть потрібні інвестиції в розмірі близько 5 трлн єн (понад $46 млрд) для досягнення цих цілей. Компанія планує домогтися довгострокової фінансової підтримки від уряду.

Нагадаємо: раніше цього місяця найбільша британська страхових компаній Aviva Plc заявила, що до 2040 року повністю ліквідує викиди вуглецю в усіх сферах своєї діяльності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті