Футбольний клуб «Верес» проведе IPO на Українській біржі

Футбольний клуб «Верес» проведе IPO на Українській біржі

Презентацію проведуть 15 березня

Футбольний клуб 	«Верес» проведе IPO на Українській біржі
Фото: pixabay.com

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) затвердила проспект акцій рівненського футбольного клубу «Верес» для публічного розміщення на Українській біржі. Про це повідомляється у фейсбуці клубу.

«Таким чином, зовсім скоро акції НК «Верес» будуть випущені фізично, і їх у вільному обігу зможе купити будь-який на Українській біржі», – йдеться в повідомленні клубу.

Презентацію емісії акцій ПАТ «Рівненський народний клуб «Верес» проведуть генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа і керуючий директор компанії Сергій Чуйкін 15 березня.

Вкінці лютого президент Володимир Зеленський звільнив Тимура Хромаєва з посади голови Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) і призначив керівником цього органу Руслана Магомедова. Керівний склад Нацкомісії практично повністю оновлять.

ФК Верес – заснований в 1957 рік український футбольний клуб з Рівного. Команда виступає у Першій лізі України. Учасник вищої ліги України в сезонах 1992/93 – 1994/95, 2017/18.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті