Медіагрупа Ахметова розриває договір із провайдером «Ланет»

Медіагрупа Ахметова розриває договір із провайдером «Ланет»

Канали можуть зникнути з «Мережі Ланет» 4 травня

Медіагрупа Ахметова розриває договір із провайдером 	«Ланет»
Фото: pixabay.com

Медіахолдинг «Медіа Група Україна» (МГУ) сповістила інтернет і ТБ-провайдера «Мережа Ланет» про можливе припинення співпраці. Канали МГУ можуть зникнути з «Ланет» 4 травня. Про це повідомляє НВ з посиланням на  документ про розірвання договору.

У повідомленні, підписаному директором ТОВ «Медіа Група Україна» Євгеном Бондаренком, МГУ сповіщає, що вирішила скористатися своїм правом в односторонньому порядку розірвати договір «не залежно від причин».

Як повідомив виданню кінцевий бенефіціар «Мережі Ланет» Віктор Мазур, провайдер отримав повідомлення тільки електронною поштою (договір вимагає відправки такого повідомлення письмово на адресу сторони).

«Відправили тільки електронною поштою. На питання менеджеру про те, де сам лист, сказали, що відправлять за 10 днів до 4 травня. МГУ на ринку укладає угоди з правом розірвати угоду, попередивши за 10 днів», – пояснив Віктор Мазур.

Мазур вважає, що «Мережа Ланет» отримує подібні листи, тому що в компанії не згодні з тиском медіагруп.

«Це регулярні «наїзди»: «роби це, не роби того… Вимкни канали, не роби просування…», ти повинен транслювати канали всіх чотирьох медіагруп в найширшому пакеті», – пояснює Мазур. – «Уже багато провайдерів могли виключити принаймні одну медіагрупу зі своїх пакетів суто з бізнесових причин (в наших компаніях частка витрат на роялті медіагрупам досягає 14% від доходу), але провайдери бояться це робити, тому що відразу отримають листи від інших медіагруп про розірвання договору».

На момент публікації новини медіахолдинг не надав свою позицію виданню Mind.

До складу «Медіа Групи Україна», кінцевим бенефіціаром якої є Ринат Ахметов, входять телеканали Україна, НЛО TV, Україна24, Індіго TV, телеканали Футбол 1,2,3, регіональні телеканали Донбас, 34 телеканал і Сигма.

Раніше подібний лист про розірвання договору відправили провайдеру і StarLightMedia (в цю медіагрупу входять телеканали ICTV, ICTV Ukraine, СТБ, Новий канал, Оце, М1 і М2). У SLM запевняють, що готові розірвати договір з провайдером з 1 травня, але ще є час, «за який обидва бізнеси можуть або знайти точки дотику, або ні».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло