Суддя з Дніпра отримав 3,5 роки в'язниці за хабарництво

Суддя з Дніпра отримав 3,5 роки в'язниці за хабарництво

Його також на 3 роки позбавили права обіймати посади у судах, правоохоронних органах та адвокатурі

Суддя з Дніпра отримав 3,5 роки в'язниці за хабарництво
фото: photo.unian.ua

Суддю Жовтневого районного суду м. Дніпро засудили до 3 років та 6 місяців позбавлення волі за хабарництво. Про це повідомляється на сайті Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

«17 березня колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок та визнала винуватим суддю Жовтневого районного суду Дніпра у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України»
ВАКС призначив судді покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців із позбавленням права займати посади у судах, правоохоронних органах, адвокатурі строком на 3 роки.

На сторінці Національного антикорупційного бюро (НАБУ) у фейсбуці зазначається, що екссуддя  за суму у понад 250 000 грн ($10 000) пообіцяв вплинути на службових осіб ГУНП в Дніпропетровській області задля непритягнення особи до кримінальної відповідальності.

Під час обшуків за місцем проживання судді, детективи НАБУ виявили понад $54 000, близько 13 000 євро, та майже 138 000 грн готівкою.

Нагадаємо: у лютому закарпатського суддю засудили до 6 років позбавлення волі за хабарництво. Вироком його позбавили права обіймати посади судді на 3 роки та конфіскували усе майно.

Кілька днів потому суддя із Черкащини отримав 2 роки в'язниці за хабарництво. Суд заявив, що обвинувачений своїм злочином «підриває авторитет судової гілки влади».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті