TikTok запустить групові чати, що дозволить конкурувати з Facebook та іншими соцмережами

TikTok запустить групові чати, що дозволить конкурувати з Facebook та іншими соцмережами

Нова функція допоможе довше утримувати увагу користувачів всередині програми

TikTok запустить групові чати, що дозволить конкурувати з Facebook та іншими соцмережами
фото DR

Китайський сервіс TikTok планує додати в свій додаток групові чати, пише Reuters з посиланням на власні джерела. Нова функція може з'явитися вже в цьому році.

Можливість обмінюватися повідомленнями в групових чатах є частиною плану материнської компанії ByteDance щодо перетворення TikTok в «додаток для соціальних взаємодій», розповіло одне з джерел агентства. Групові чати вже працюють в китайській версії TikTok – Douyin.

У компанії розраховують, що групові чати допоможуть довше утримувати увагу користувачів всередині програми. Також нова функція дозволить відомим блогерам безпосередньо спілкуватися зі своїми підписниками. Джерело агентства зазначило, що групові чати, швидше за все, будуть незашифрованими.

Reuters зазначає, що можливість спілкуватися прямо всередині TikTok дозволить ByteDance конкурувати з Facebook та іншими великими соцмережами.

За даними Reuters, ByteDance планувала впровадити в TikTok групові чати ще в минулому році, але планам завадили спроби Дональда Трампа заблокувати додаток на території США через нібито побоювання за персональні дані американців, які сервіс, на його думку, передає уряду Китаю.

З приходом до влади Джо Байдена примусова операція з продажу американського підрозділу TikTok компаніям Oracle і Walmart була припинена на невизначений термін. У середині лютого стало відомо, що угода втратила сенс після того, як Трамп пішов з поста президента.

За матеріалами Forbes

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті