Стратегія воєнної безпеки України передбачає набуття членства в НАТО

Стратегія воєнної безпеки України передбачає набуття членства в НАТО

Зазначається, що вступу до північноатлантичного альянсу сприятиме реформа у сфері оборонного сектора

Стратегія воєнної безпеки України передбачає набуття членства в НАТО
Фото: pixabay.com

Стратегія воєнної безпеки України, затверджена 25 березня президентом і Радою національної безпеки і оборони України, передбачає інтеграцію в євроатлантичний безпековий простір та набуття членства в НАТО. Про це повідомляє пресслужба президента.

«Головною метою Стратегії воєнної безпеки України є заздалегідь підготовлена і всебічно забезпечена комплексна оборона України в рамках стримування, стійкості і взаємодії, що гарантує військову безпеку, суверенітет і територіальну цілісність держави...а також, що сприяє інтеграції України в євроатлантичний безпековий простір та набуття членства в НАТО», – йдеться в тексті документа.

Серед пріоритетів також виділені подальша інтеграція в європейські структури безпеки і прагматичне міжнародне військове співробітництво.

Також у документі зазначається, що вступу до північноатлантичного альянсу сприятиме реформа в сфері оборонного сектора України.

Згідно зі Стратегією, певні пріоритети будуть реалізовані шляхом завершення впровадження у силах оборони військових (адміністративних, оперативних і технічних) стандартів, прийнятих у збройних силах держав – членів НАТО; зміцнення кадрового потенціалу Збройних сил України, ефективного управління кар'єрним зростанням особового складу і трансформація військової професійної культури на основі євроатлантичних принципів; формування відповідно до принципів НАТО системи об'єднаного керівництва з підготовки та ведення комплексного захисту України.

Крім того, серед завдань присутні такі, як удосконалення планування в сферах національної безпеки і оборони, забезпечення практичної спрямованості оборонного планування та його узгодження з бюджетним плануванням в Україні та спільного оборонного планування НАТО; розвиток за стандартами НАТО системи логістичного забезпечення збройних сил України; наявність сучасного високотехнологічного озброєння, спеціальної техніки збройних сил України, які забезпечать виконання завдань, зокрема в операціях НАТО, а також інші завдання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло