«Дарниця» вивела на ринок 5 лікарських засобів в І кварталі 2021 року
Новини компаній

«Дарниця» вивела на ринок 5 лікарських засобів в І кварталі 2021 року

В планах компанії випуск 25 нових лікарських засобів до кінця поточного року

«Дарниця» вивела на ринок 5 лікарських засобів в І кварталі 2021 року
фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» в І кварталі 2021 року вивела на ринок 5 лікарських засобів для лікування кардіологічних, неврологічних, гастроентерологічних, а також респіраторних захворювань. Про це повідомляється на сайті компанії.

Зокрема у березні «Дарниця» представила лікарський засіб «Мемтек» (діюча речовина – мемантину гідрохлорид) для лікування деменції, що виробляється для «Дарниці» в ЄС.

Прискорення виходу нових лікарських засобів стало можливим завдяки переходу на електронний фармацевтичний документообіг, диджиталізації процесів клінічних досліджень та моніторингу застосування лікарських засобів.

Більше половини лончів відбуваються з випередженням, яке складає для різних продуктів від 1 до 3 місяців.

В планах «Дарниці» випуск 25 нових лікарських засобів до кінця поточного року. Частина лончевих продуктів є результатом співпраці з європейськими фармацевтичними компаніями. Загалом, протягом 2015-2020 років «Дарниця» випустила 50 фармацевтичних брендів, інвестувавши в R&D близько 1,1 мільярда гривень.

Про «Дарницю»:

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. У 2019 Дарниця оголосила про трансформацію бізнесу. Компанія провела ребрендинг і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів і діджиталізацію процесів. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології і болю.

Бенефіціари компанії – родина Загорій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті