Pinterest веде переговори про купівлю популярного у зумерів фотододатку VSCO - NYT

Pinterest веде переговори про купівлю популярного у зумерів фотододатку VSCO - NYT

З моменту свого заснування в 2011 році VSCO залучила $90 млн інвестицій

Pinterest веде переговори про купівлю популярного у зумерів фотододатку VSCO - NYT
фото Pinterest

Pinterest веде переговори про придбання компанії Visual Supply Company, розробника фотододатку VSCO. Про це повідомляє The New York Times, на яке посилається Forbes.

За словами джерел видання, компанії ще не домовилися про умови, і сума операції поки що невідома.

VSCO дозволяє редагувати фотографії, вибираючи з великої колекції фільтрів, а також ділитися знімками з іншими користувачами. При цьому в додатку немає лайків, коментарів та підписників, що дозволяє користувачам не гнатися за популярністю, відзначає NYT.

У VSCO також відсутня реклама – сервіс заробляє на додаткових платних функціях.

Як пише NYT, в 2019 році додаток став популярним серед представників покоління Z і навіть сприяв появі мема VSCO girl («дівчина VSCO»). Відтоді  популярність сервісу зменшилася. Зараз зі 100 млн зареєстрованих користувачів VSCO більше 2 млн – платні підписники.

З моменту свого заснування в 2011 році Visual Supply Company залучила $90 млн інвестицій, а в ході останнього раунду була оцінена в $550 млн, пише NYT.

Співрозмовники видання відзначили, що купівля додатку дозволить Pinterest покращити власні сервіси. При цьому вони попередили, що угода може не відбутися. Представники Pinterest і VSCO відмовилися від коментарів.

Pinterest – соцмережа для складання мудбордів. Вона дозволяє об'єднувати зображення в тематичні колекції і ділитися ними з іншими користувачами.

У березні джерела Financial Times розповіли, що Microsoft розглядала варіант покупки Pinterest. Однак, за їхніми словами, переговори більше не ведуться, а сама соцмережа раніше неодноразово давала зрозуміти, що вважає за краще зберегти незалежність.

За час пандемії ринкова вартість Pinterest зросла на 600% приблизно до $50 млрд.

Як повідомлялося, Microsoft веде переговори щодо купівлі геймерського месенджера Discord за понад $10 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло