Фонд держмайна виставив на продаж херсонський завод «Судмаш»

Фонд держмайна виставив на продаж херсонський завод «Судмаш»

Стартова ціна на актив складає понад 67 млн

Фонд держмайна виставив на продаж херсонський завод «Судмаш»
фото: privatization.gov.ua

Фонд державного майна (ФДМУ) виставив на аукціон з приватизації держпакету акцій 100% статутного капіталу ПАТ «Херсонський завод «Судмаш». Стартова ціна на актив складає 67 235 000 грн. Онлайн-торги відбудуться 30 квітня, прийом заявок триватиме до 29 квітня. Про це повідомляється на сайті фонду. 

Згідно з повідомленням, підприємство розробляє та виготовляє суднові пристрої, кнехти, суднові водогазонепроникні двері, спеціалізовані гідравлічні вироби тощо. Завод також займається розробкою конструкторської документації та виготовленням телескопічних підйомників для потреб комунальних підприємств і пожежно-рятувальних частин ДСНС України, капітальним ремонтом пожежних автопідйомників відомих світових виробників, модернізацією пожежних автодрабин.

«Судмаш» має у своєму розпорядженні 11 об’єктів нерухомості загальною площею майже 33 тис м² та земельну ділянку площею 6,5201 га. Значна частина приміщень заводу на сьогодні – не використовується. Підприємство має податкову заборгованість та борги перед контрагентами, Пенсійним фондом і працівниками.

Проте, як повідомляє ФДМУ, в ПАТ «Херсонський завод «Судмаш» збережені виробничі засоби – тому, за умови залучення інвестицій в модернізацію, товариство здатне швидко відновити виробничий потенціал.

Стартова ціна на актив складає 67 235 000 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 29 квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті