Кабміну затвердив Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України

Кабміну затвердив Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України

Важливий акцент цієї стратегії — управління якістю продукції за стандартами НАТО

Кабміну затвердив Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України
фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів затвердив Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) України. Про це повідомляється на сайті уряду.

«Важливий акцент цієї стратегії – це управління якістю продукції за стандартами НАТО, це корпоратизація підприємств ОПК, імпортозаміщення критичних матеріалів, підтримка інновацій через стимулюючі економічні та фінансові механізми», – наголосив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Голова уряду додав, що цей документ підтримали міжнародні партнери України. Також цю стратегію декілька разів обговорювали з експертним середовищем.

Кабінет Міністрів також затвердив Програму розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки. Премʼєр зазначив, що документ є продовженням системної роботи щодо розвитку регіонів, а також посилюватиме співробітництво з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Болгарією, Грузією та Туреччиною.

«Акцент буде зроблено на реалізацію європейських положень та конвенцій, а також участь в європейських стратегіях розвитку Карпатського та Дунайського регіонів», – зазначив прем’єр-міністр.

Також було ухвалено Національну стратегію зі створення безбарʼєрного простору, Стратегію людського розвитку і Програму розвитку транскордонного співробітництва на 2021 – 2027 роки.

Раніше повідомлялося, що в рамках реформи ОПК державний концерн «Укроборонпром» буде ліквідований. На його базі створять щонайменше шість галузевих корпорацій, довкола яких будуть зібрані підприємства ракетобудівної, авіаційної, авіаремонтної, бронетанкової, радарних і морських систем.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло