Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Філіппіни почнуть клінічні випробування антипаразитарного івермектину від COVID-19

Філіппіни почнуть клінічні випробування антипаразитарного івермектину від COVID-19

Минулого місяця ВООЗ не рекомендувала використовувати івермектин, яким лікують тварин від паразитів

Філіппіни почнуть клінічні випробування антипаразитарного івермектину від COVID-19
фото www.flickr.com/photos/ministeriodesalud/50005064593

Філіппіни починають клінічні випробування кількох препаратів, у тому числі антипаразитарного препарату івермектину, у пацієнтів з COVID-19, щоб визначити їх ефективність у боротьбі з коронавірусом.

Як повідомляє Reuters, низка політиків в країні ще до цього почали пропагувати використовувати івермектин для лікування коронавірусу, хоча регулюючий орган держави по контролю за харчовими продуктами та ліками застерігає від його використання через відсутність доказових даних щодо ефективності препарату.

Клінічні випробування івермектина, які можуть тривати шість місяців, «дадуть нам більш надійну оцінку ефектів препарату як противірусного агента у пацієнтів з легким і середнім ступенем (COVID-19)», – заявив міністр науки і технологій Фортунато Дела Пена.

Видання зазначає, що таблетки інвермектина схвалені для лікування деяких заражень глистами і для ветеринарного застосування у тварин від паразитів.

Минулого місяця Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендувала не використовувати івермектин у пацієнтів з COVID-19, за винятком клінічних випробувань, через відсутність даних, що демонструють його ефективність.

Дела Пена додав, що уряд також схвалив клінічні випробування нової формули метилпреднизолона, стероїду і мелатоніну, як лікування від COVID-19.

На Філіппінах зареєстровано понад 945 000 випадків COVID-19 і понад 16 000 смертей, що є другим за величиною показником в Південно-Східній Азії після Індонезії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті