Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Наглядова рада ПриватБанку переобрала на 5 років двох членів правління

Наглядова рада ПриватБанку переобрала на 5 років двох членів правління

Обрали Ганну Самаріну та Ларису Чернишову

Наглядова рада ПриватБанку переобрала на 5 років двох членів правління
Фото: zaxid.net

Наглядова рада ПриватБанку затвердила результати конкурсного відбору кандидатів на дві посади в складі правління банку. Про це повідомляється на сайті ПриватБанку.

Зазначається, що з 1 вересня 2021 року строком на п’ять років на посаду заступника голови правління з питань фінансів призначено Ганну Самаріну, яка наразі є виконувачкою обов’язків голови правління банку та заступником голови правління з питань фінансів.

Водночас на посаду члена правління з питань управління ризиками з 1 вересня 2021 року строком на п’ять років призначено Ларису Чернишову, яка наразі обіймає посаду члена правління з питань управління ризиками.

«Конкурсний відбір є обов`язковою умовою призначення топменеджерів державних банків згідно зі статтею 7 Закону про банки й банківську діяльність Завершення строку трудового контракту будь-кого з членів правління вимагає проведення конкурсу. Обрання та призначення членів правління є виключною компетенцією наглядової ради», – йдеться у повідомленні банку.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк на засіданні наглядової ради 20 серпня 2020 року затвердив нову структуру правління банку, скоротивши посаду члена правління з електронного бізнесу і позицію члена правління з корпоративного бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті