В Японїі розробили новий метод виявлення COVID-19 за п’ять хвилин
Для проведення тестування біоматеріал поміщається на предметне скло з мільйонами борозенок на одному квадратному сантиметрі

Група дослідників японського НДІ «Рікен», Токійського університету та інших науково-дослідних установ повідомила про розробку нового методу тестування на коронавірус, за допомогою якого інфекцію можна виявити за п'ять хвилин.
Як повідомляє NHK-News, для цього біоматеріал людини поміщається на предметне скло з мільйоном заглиблень на квадратний сантиметр. Ці борозна, які служать своєрідними мікрокамерами, створюються за допомогою спеціальної технології мікроскопічного формоутворення. У кожній мікрокамері міститься реактив. Якщо зразок на склі містить РНК коронавірусу, то камера починає випромінювати світло.
На відміну від традиційного методу ПЛР, новий метод не потребує ампліфікації РНК коронавірусу, тому що дозволяє виявити навіть невелику кількість вірусу в мікрокамері.
Новий тест займає всього п'ять хвилин, тоді як на ПЛР потрібна принаймні година або більше.
Вчені говорять, що серійний випуск цієї технології може бути налагоджений протягом декількох років.
Нагадаємо: раніше британські вчені розробили тест на коронавірус, для якого потрібен мазок зі шкіри.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].