Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Власник Daily Mail подав позов проти Google через маніпуляції в пошуковій видачі

Власник Daily Mail подав позов проти Google через маніпуляції в пошуковій видачі

За словами позивача, Google здійснює тиск на видавців

Власник Daily Mail подав позов проти Google через маніпуляції в пошуковій видачі
фото Pixaby

Власник британської газети Daily Mail подав антимонопольний позов проти Google через маніпуляції з пошуковою видачею та рекламними аукціонами, які завдають шкоди онлайн-видавцям, пише vc.ru з посиланням на The Wall Street Journal. Він стверджує, що компанія «карає» видання низькими результатами в пошуку «через погану рекламну співпрацю».

Згідно з позовом, Google карає видання низькими результатами в пошуку «через погану рекламну співпрацю», наприклад, якщо вони продають «недостатньо» реклами. У якості прикладу газета наводить погану видачу своїх новин про королівську сім'ю Великобританії в 2021 році.

Daily Mail стверджує, що Google пов'язала свою пошукову систему і платформу для продажу реклами, щоб здійснювати тиск на видавців.

Крім того, на думку видання, відмова компанії від підтримки сторонніх cookie-файлів в браузері Chrome створить труднощі для рекламодавців при націленні реклами, якщо вони не будуть закуповувати рекламу через інструменти Google.

У позові газета просить Google припинити порушення та забезпечити прозорість алгоритму пошуку новин. Представник компанії не відповів виданню.

Нагадаємо, відеохостинг Rumble через суд вимагає в Google $6 млрд компенсації. Компанію звинуватили в тому, що вона віддає YouTube перевагу в результатах пошукової видачі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті