Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Фонд держмайна проведе аукціон з приватизації ДП «Полтавадіпром’ясомолпром»

Фонд держмайна проведе аукціон з приватизації ДП «Полтавадіпром’ясомолпром»

Стартова ціна на актив складає понад 18 млн грн

Фонд держмайна проведе аукціон з приватизації ДП «Полтавадіпром’ясомолпром»
фото: privatization.gov.ua

14 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу держпідприємства «Державний інститут по проєктуванню підприємств м’ясної та молочної промисловості «Полтавадіпром’ясомолпром», що розташоване в центральній частині Полтави – на вулиці Сапіго, 1. Стартова ціна на актив складає 18 441 832 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 13 травня. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна.

Ділянка, на якій розміщений об’єкт, має площу 0,3056 га.  Підприємство володіє двоповерховим цегляним будинком з підвалом загальною площею 2427,3 м². Частина будівлі зараз використовується під розміщення офісів, наявні необхідні комунікації. Під'їзні шляхи у задовільному стані.

Основним видом діяльності ДП відповідно до статуту – є діяльність у сфері архітектури. Підприємство має прострочену кредиторську заборгованість, борги по зарплаті та інші зобов'язання. Приватизаційні умови передбачають соціальні гарантії для працівників та погашення заборгованості.

«Водночас, на «Полтавадіпром’ясомолпром» збережені основні засоби, а вигідна локація, нерухомість та підведені комунікації створюють хороший потенціал для бізнесу за умови залучення приватних інвестицій», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: 14 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України», що знаходиться в Житомирі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті