VW вимагає 1 млрд євро компенсації від свого колишнього гендиректора

VW вимагає 1 млрд євро компенсації від свого колишнього гендиректора

Вінтеркорна, який звільнився з посади голови VW через 4 дні після початку «дизельгейта», звинувачують у нехтуванні посадовими обов'язками

VW вимагає 1 млрд євро компенсації від свого колишнього гендиректора
Мартін Вінтеркорн
фото www.flickr.com/photos/126437465@N06/17115483771

Німецький автовиробник Volkswagen вимагає понад 1 мільярда євро в якості компенсації від колишнього генерального директора Мартіна Вінтеркорна за «дизельгейт». Про це повідомило німецьке видання Süddeutsche Zeitungз посиланням на свої джерела.

Концерн також вимагає компенсації у чотирьох інших колишніх топ-менеджерів. У групи є претензії до Руперта Штадлера, ексглави дочірньої Audi; Ульріха Хакенберга, колишнього члена правління Audi; Вольфганга Хатца, колишнього члена правління дочірньої Porsche, і Стефана Кнірша, який раніше входив до ради правління Audi.

Вінтеркорн пішов у відставку через чотири дні після того, як 22 вересня 2015 року компанія VW AG визнала, що оснастила 11 млн її дизельних автомобілів програмним забезпеченням, яке вводить в оману при вимірюванні викидів вихлопних газів.

Звинувачення базується на тому факті, що 27 липня 2015 року, тобто майже за два місяці до того, як шахрайство виявили американські регулятори, Вінтеркорну доповіли про використання нелегального софта на 2,0-літрових дизельних моторах, але топменеджер не вжив «відповідальних заходів ».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло