Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Наглядова рада «Нафтогазу» достроково йде у відставку

Наглядова рада «Нафтогазу» достроково йде у відставку

Члени ради подали письмові повідомлення про припинення своїх повноважень

Наглядова рада 	«Нафтогазу» достроково йде у відставку
Фото: Нафтогаз

Усі члени наглядової ради «Нафтогазу» подали письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень, які набудуть чинності 14 травня 2021 року. Про це йдеться у заяві ради.

«Наглядова рада скористається наступними двома тижнями з часу подання повідомлень про припинення повноважень для надання підтримки компанії, наскільки це можливо, і щоб забезпечити належну передачу повноважень, та поінформує акціонера щодо деталей на початку наступного тижня», – йдеться в пресреліз.

Згідно з ним, наглядова рада зібралася для проведення позачергового засідання в п'ятницю, як тільки її повноваження були поновлені, для того, щоб забезпечити безперервність належного корпоративного управління компанії.

«Ми провели зустріч з новопризначеним керівником та членами правління. Останні висловили свою занепокоєність стосовно можливості виконувати свої повноваження надалі», – наголошується в документі.

Напередодні члени наглядової ради розкритикували рішення уряду про зміну голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва на в.о. міністра енергетики та екс-виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка, а також визнання роботи керівництва компанії незадовільною.

Раніше Кабінет міністрів України визначив роботу наглядової ради та правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» у 2020 році незадовільною.

Коболєва звільнили з посади голови правління НАК «Нафтогаз», оскільки компанія отримала 19 млрд грн чистого збитку у 2020 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті