Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
SpaceX вивела на орбіту чергову партію супутників Starlink

SpaceX вивела на орбіту чергову партію супутників Starlink

Число заявок на підключення Starlink перевалило за 500 000

SpaceX вивела на орбіту чергову партію супутників Starlink
фото www.flickr.com/photos/jurvetson/47926209216

Американська приватна аерокосмічна компанія SpaceX успішно запустила важку ракету-носій Falcon 9, яка вивела на низьку навколоземну орбіту 60 інтернет-супутників для розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink. Як повідомляє TechCrunch, це відбулося всього через п'ять днів після запуску останньої партії.

Загалом з початку березня компанія відправила на орбіту 420 супутників Starlink. З урахуванням нинішніх супутників орбітальне угруповання SpaceX складається вже з 1563 космічних апаратів.

Останній запуск відбувся пізно ввечері 4 травня з мису Канаверал у Флориді. Перший ступінь Falcon 9, який літав в космос вже дев'ятий раз, успішно приземлився на морську платформу Of Course I Still Love You, повторивши діючий рекорд. Це вже 115-й запуск Falcon 9 компанії.

В SpaceX розповіли, що наразі компанія отримала «понад півмільйона» попередніх замовлень на свої послуги Starlink, включаючи передоплату за обладнання.

Видання зазначає, що цей високий попит допомагає пояснити, чому існує таке значне відставання з точки зору виконання замовлень для Starlink. Клієнти, що бажають скористатися послугою, можуть зареєструватися через вебсайт Starlink SpaceX і розмістити попереднє замовлення на комплект, який включає приймач Starlink, маршрутизатор, блоки живлення і монтажне обладнання для будинку.

Нині сервіс доступний для бета-клієнтів в шести країнах, включаючи Австралію, Нову Зеландію, Великобританію, Мексику, США і Канаду. Компанія має за мету досягти майже глобального охоплення до кінця 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті