«Укрпошта» збільшила ліміт на видачу готівки до 15 000 грн за одну операцію

«Укрпошта» збільшила ліміт на видачу готівки до 15 000 грн за одну операцію

Зняття готівки з карток безкоштовне

«Укрпошта» збільшила ліміт на видачу готівки до 15 000 грн за одну операцію
фото: flickr.com

З 5 травня «Укрпошта» збільшила ліміт на видачу готівки втричі. Відтепер ліміт видачі готівки з платіжної картки через POS-термінал складає від 50 грн до 15 000 грн за одну операцію. Про це повідомляється на сайті компанії.

Згідно з повідомленням, зняття готівки з карток безкоштовне, проте комісію за зняття може знімати банк-емітент.

«Укрпошта» входить в топ-7 компаній-екваєрів за кількістю POS-терміналів. На відміну від решти з цього списку, а це банки, POS-термінали «Укрпошти» розміщені в тому числі у відділеннях в невеликих населених пунктах з чисельністю від 2 000 осіб, де немає банкоматів. І термінали «Укрпошти» – чи не єдиний спосіб зняти готівку з картки. В планах компанії на 2021 рік розширення мережі POS-терміналів, в тому числі і для відділень в селах, щоб забезпечити якомога більшу кількість клієнтів доступом до фінансових та поштових послуг», – заявив заступник гендиректора компанії з розвитку мережі Дмитро Поліщук.

POS-терміналами обладнані автоматизовані відділення «Укрпошти» – це 3 200 відділень по всій Україні. Загалом мережа POS-терміналів «Укрпошти» налічує 5 000 одиниць.

За перший квартал 2021 року послугою зняття готівки через POS-термінали клієнти «Укрпошти» скористалися понад 207 000 разів на загальну суму 287 млн грн.

Нагадаємо: «Укрпошта» дозволила використання e-документів у «Дії» для оплати платежів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті