Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Tesla пригальмовує покупку землі в Шанхаї через напруженість між США і Китаєм – Reuters

Tesla пригальмовує покупку землі в Шанхаї через напруженість між США і Китаєм – Reuters

ЗМІ вдалось дізнатись, що принаймні зараз Tesla не має наміру істотно збільшувати виробничі потужності в Китаї

Tesla пригальмовує покупку землі в Шанхаї через напруженість між США і Китаєм – Reuters
фото www.flickr.com/photos/sidkid/49598050982

Американський виробник електромобілів Tesla Inc відмовився від планів з придбання землі для розширення свого заводу в Шанхаї і перетворення його в глобальний експортний центр через невизначеність, викликану напруженими відносинами між США і Китаєм. Про це Reuters повідомили люди, знайомі з цим питанням,

Співрозмовники агентства розповіли, що при 25% -их митах на імпортні китайські електромобілі, що накладаються на раніше введені експрезидентом США Дональдом Трампом збори, Tesla тепер має намір обмежити частку виробництва КНР у своєму світовому виробництві.

До цього американський автовиробник розглядав можливість розширення експорту своєї Model 3 китайського виробництва на інші ринки, в тому числі в США. Нині Tesla поставляє Model 3, зроблені в КНР, в Європу, де будує завод в Німеччині.

Завод Tesla в Шанхаї розрахований на виробництво до 500 000 автомобілів на рік і наразі виробляє автомобілі Model 3 і Model Y в кількості 450 000 одиниць на рік.

Джерела Reuters розповіли, що у березні Tesla утрималася від участі в торгах на ділянку землі через дорогу від свого заводу, оскільки компанія більше не націлена на істотне збільшення виробничих потужностей в Китаї, принаймні зараз.

У заяві для Reuters Tesla заявила, що її завод у Шанхаї «розвивається за планом».

Представники автовиробника також повідомили, що Tesla ніколи не заявляла про намір придбати землю, яка становить приблизно половину 80 гектарів ділянки, на якому розміщується нинішній об'єкт Tesla, і дозволить компанії збільшити пропускну здатність ще на 200 000-300 000 автомобілів.

Будівельна документація, опублікована на урядовому вебсайті в березні, показує, що Tesla модернізує свій завод в Шанхаї для збільшення потужності.

Одне з джерел агентства розповіло, що у Tesla є земельна ділянка, яка нині використовується для парковки, однак згодом може бути використана для розширення потужностей до 500 000 одиниць авто. Інше джерело вказало, що в майбутньому автовиробник Tesla може придбати більше землі для зведення нових ліній з виробництва автомобілів.

Нагадаємо: у березні Tesla збільшили продажі в Китаїдо рекорду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті