«Vodafone Україна» збільшила чистий прибуток на 219% за квартал

«Vodafone Україна» збільшила чистий прибуток на 219% за квартал

Основним фактором зростання доходів компанії стало збільшення споживання дата-послуг

«Vodafone Україна» збільшила чистий прибуток на 219% за квартал
фото www.flickr.com/photos/janitors/16538443509

Компанія «Vodafone Україна» збільшила дохід за перші три місяці року до 4,73 млрд грн, що на 8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Як повідомляє пресслужба компанії, EBIT зріс на 17% до 1,3 млрд грн, чистий прибуток – на 219% до 888 млн грн.

В компанії зазначили, що «Vodafone Україна» демонструє позитивну динаміку всіх фінансових показників, попри істотне зниження доходів від роумінгу внаслідок карантину. Основним фактором зростання стало збільшення споживання дата-послуг. Кількість дата-користувачів в мережі Vodafone на кінець березня 2021 року досягла 12,4 млн або 66% дата-користувачів у базі.

В повідомленні вказано, що «Vodafone Україна» продовжує лідирувати в будівництві 4G-покриття в діапазоні LTE900. У І кварталі 2021 року компанія вклала 895 млн грн у розвиток мережі швидкісного інтернету. Всього інвестиції компанії за період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 –  І кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Компанія збільшила доступність швидкісного інтернету завдяки розвитку національного покриття в діапазоні LTE 900 МГц, у першу чергу, в селах. На кінець І кварталу 2021 року 81% українців могли користуватися 4G в мережі Vodafone.

За даними компанії, її послугами користуються 18,8 млн абонентів. Деяке скорочення абонентської бази зумовлене загальною тенденцією відмови від других SIM-карт через зниження доходів населення. При цьому зберігається тренд зростання контрактних підключень, в тому числі збільшення кількості IoT-користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті