Індійський штам коронавірусу виявлено вже у 44 країнах – ВООЗ

Індійський штам коронавірусу виявлено вже у 44 країнах – ВООЗ

Він швидше поширюється і є більш заразним за початковий варіант COVID

Індійський штам коронавірусу виявлено вже у 44 країнах – ВООЗ
фото Pixaby

Індійський штам коронавірусу B.1.617 вже виявили у 44-х країнах світу. Про це передає Укрінформз посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Вчені вважають, що індійський штам передається значно швидше за інші штами та є більш небезпечним.

Саме цей штам вважають причиною другої хвилі коронавірусу в Індії. Цей варіант вперше виявили у країні в жовтні минулого року.

ВООЗ назвала штам B.1.617 таким, що викликає «занепокоєння на глобальному рівні», аналогічно з трьома іншими варіантами COVID-19 – з Великобританії, Південної Африки і Бразилії.

Загалом кількість нових випадків зараження та смерті від коронавірусу у світі за останній тиждень дещо зменшилася і склала понад 5,5 млн інфікованих і понад 90 000 летальних випадків.

Зокрема спостерігається зниження нових випадків у регіонах Європи та Східного Середземномор’я. Водночас у Південно-Східній Азії зареєстровано на 6% більше нових випадків зараження.

Рівень смертності збільшився у Південно-Східній Азії та західній частині Тихоокеанського регіону.

За даними організації, на Індію припадає 95% випадків зараження та 93% смертей у регіоні, а також 50% випадків захворювання та 30% випадків смерті у світі, зареєстрованих за останній тиждень.

Найбільше нових випадків захворювання за минулий тиждень зареєстровано в Індії (2 738 957; збільшення на 5% у порівнянні з попереднім тижневим періодом), Бразилії (423 438; аналогічно показникам за попередній тижневий період), США (334 784; зниження на 3%), Туреччині (166 733; зниження на 35%) та Аргентині (140 771; зниження на 8%).

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло