Стартап у США визначає найкраще місце для сонячних панелей за супутниковими знімками

Стартап у США визначає найкраще місце для сонячних панелей за супутниковими знімками

Компанія залучила вже $250 млн інвестицій

Стартап у США визначає найкраще місце для сонячних панелей за супутниковими знімками
фото Aurora Solar

Американська компанія Aurora Solar залучила $250 млн від фондів Coatue, ICONIQ, Energize Ventures і Fifth Wall, пише TechCrunch, на яке посилається vc.ru.

Компанія створила платформу для розрахунку оптимального встановлення і проектування сонячних батарей на будинку без виїзду на місце. Сервіс використовує дані з супутникових знімків про лінії електропередач і потрапляння сонячного світла на будинок.

Аналізуючи дані, Aurora Solar скаже, чи мають сенс сонячні панелі, як вони можуть виглядати, де мають бути встановлені і скільки це коштуватиме.

Гендиректор компанії Кріс Хоппер пояснює, що за допомогою програмного забезпечення замовникам вдається економити. Зазвичай, якщо компанії просять за встановлення батарей $30 тисяч, половина з них – накладні витрати на дизайн, розробку проекту і так далі. Підписка на Aurora Solar коштує від $135 на місяць. В цю ціну входить проектування системи, візуалізація, фінансові розрахунки.

Компанія не виробляє сонячні батареї, а тільки надає програму. Замовники вже використали Aurora Solar для оцінки 5 млн проектів, п'яту частину з них втілили.

Інвестиції витратять на масштабування бізнесу. Про докладні плани представники компанії хочуть розповісти на саміті для професіоналів у сфері сонячної енергії Empower 2021.

Нагадаємо, глава Tesla Ілон Маск визнав, що з сонячним бізнесом справи пішли не надто добре: компанія зробила «істотні помилки» в проекті сонячної черепиці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло