Львівську виправну колонію (№48) продали на приватизаційному аукціоні за понад 400 млн грн
70% надходжень від приватизації об'єкту будуть спрямовані на будівництво нових закладів виконання покарань

3 червня відбулися два онлайн-аукціони з приватизації окремого майна непрацюючої Львівської виправної колонії (№48), за результатами якого до державного бюджету мають надійти 407,5 млн грн. Об'єкт приватизації розташований в Сихівському районі Львова, на вул. Хуторівка, 4. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).
«Сьогодні відбувся перший успішний аукціон в рамках «великої приватизації в'язниць». Приватизовано майно непрацюючої колонії №48, яка знаходиться в занедбаному стані й займає майже цілий квартал у прицентральній частині Львова. Приватизація цього активу забезпечить надходження багатомільйонних інвестицій, створення нових робочих місць та розвиток міста», – заявив голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.
Об'єкт продали двома лотами. В аукціоні з продажу першого лоту взяли участь сім учасників, які збільшили стартову ціну майже втричі – зі 132 674 304 грн до 377 500 000 грн. За інформацією Prozorro.Продажі, переможцем стало ТОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс». Компанія зареєстрована у Львові, займається будівництвом. Кінцевий бенефіціарний власник товариства – Тарас Зубик.
За другий лот змагалися дев'ятеро учасників, які збільшили ціну в понад 8 разів зі стартових 3 386 294 грн до 30 000 000 грн. Переможцем визначили ТОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар». Бенефіціарними власниками ринку є депутат Львівської міської ради кількох скликань Роман Федишин та Андрій Чіпчар.
Нагадаємо: приватизація майна Львівської колонії (№48) відбулася в рамках спільного проєкту «Велика приватизація в’язниць», який передбачає виставлення на аукціони майна 35-ти непрацюючих виправних закладів, що розташовані по всій території України, часто в центральних частинах міст. 70% надходжень від приватизації цих об'єктів будуть спрямовані на будівництво нових закладів виконання покарань, з сучасними умовами утримання людей.
Раніше повідомлялося, що мінʼюст виставив на продаж комплекс Південної виправної колонії №51.
Також Mind дізнався у експертів, скільки може коштувати колишня в'язниця, що на її місці можна побудувати і з якими проблемами доведеться зіткнутися девелоперу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].