Кабмін схвалив план підготовки до наступного опалювального сезону

Кабмін схвалив план підготовки до наступного опалювального сезону

Наразі в українських підземних газових сховищах майже 16 млрд кубічних метрів газу, а на складах майже 1,4 млн тонн вугілля

Кабмін схвалив план підготовки до наступного опалювального сезону
Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Кабінет Міністрів схвалив план підготовки до наступного опалювального сезону. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Шмигаль зазначив, що наразі в українських підземних газових сховищах майже 16 млрд кубічних метрів газу, а на складах майже 1,4 млн тонн вугілля.

«Цьому процесу необхідно приділити особливу увагу, аби країна повністю була забезпечена вугіллям і були зрозумілі джерела поставок», – написав прем'єр.

За словами Шмигаля, окремо в плані визначається, що Міністерство енергетики та Міністерство регіонального розвитку повинні до початку опалювального сезону вжити всіх необхідних заходів, щоб врегулювати питання заборгованості виробників теплової енергії.

«Це наші домовленості з місцевою владою і ми їх будемо виконувати. Підкреслю, що в нашому плані реструктуризація боргів стосується саме підприємств теплоенергетики, які постачають тепло та гарячу воду», – зазначив прем'єр.

Нагадаємо: країна вийшла з опалювального сезону із запасами 15,291 млрд куб. м газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті