Керівництво Amazon дозволило співробітникам 2 дні на тиждень працювати з дому

Керівництво Amazon дозволило співробітникам 2 дні на тиждень працювати з дому

Компанія переглянула свою позицію, дізнавшись, що співробітники незадовлені вимогами повертатися в офіси

Керівництво Amazon дозволило співробітникам 2 дні на тиждень працювати з дому
фото DR

Американський гігант інтернет-торгівлі Amazon повідомив, що співробітникам, які займають корпоративні та технічні посади, буде можна працювати дистанційно до двох днів на тиждень після скасування коронавірусних обмежень, пише Інтерфаксз посиланням на MarketWatch.

Крім того, чотири тижні на рік ці співробітники зможуть працювати повністю з дому, і їх не будуть в ці дні викликати в офіс.

Amazon вирішив переглянути свою політику в цьому відношенні, дізнавшись про невдоволення деяких співробітників у зв'язку з планами повернути всіх на робочі місця після зняття ковід-обмежень.

Деякі технологічні компанії запустили кампанії з набору персоналу, які, мабуть, були частково націлені на співробітників Amazon, незадоволених скасуванням віддаленої роботи, пише MarketWatch.

Раніше Amazon повідомляв, що розраховує на повернення в офіси більшості співробітників до осені 2021 року.

Google, що входить в холдинг Alphabet, очікує, що приблизно 20% співробітників продовжать працювати дистанційно після відкриття офісів компанії цієї осені. Ще близько 60% працівників перейдуть на гібридний режим, проводячи три дні в офісі, і два дні «там, де їм найкраще працюється», повідомила компанія в минулому місяці. У співробітників Google також з'явиться можливість працювати до чотирьох тижнів на рік поза офісом.

Інші технологічні гіганти, такі як Facebook і Microsoft Corp., дозволили співробітникам продовжити працювати в дистанційному режимі і після пандемії, якщо їх позиції це дозволяють.

Нагадаємо, Amazon виступила за легалізацію марихуани і відмовиться від перевірки своїх кандидатів на роботу на предмет вживання канабісу на частину посад.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті