Екологічні активісти виступили проти будівництва німецького заводу Tesla

Екологічні активісти виступили проти будівництва німецького заводу Tesla

Природоохоронні організації погрожують екологічній службі Бранденбурга звернутися до суду, якщо будівництво не буде зупинено

Екологічні активісти виступили проти будівництва німецького заводу Tesla
фото www.flickr.com/photos/ole_ohlson/50756162676

Німецькі екологічні групи подали офіційне заперечення проти тимчасового дозволу екологічної служби землі Бранденбург на продовження будівництва заводу американського виробника електромобілів Tesla на околиці Берліна. Про це повідомляє Automotive News Europe з посиланням на адвоката екологічних активістів.

У документі говориться, що заперечення ґрунтується на твердженні, що Tesla недостатньо роз'яснила, які запобіжні заходи будуть вжиті для запобігання витоку високотоксичного газу із заводу.

Екологічні групи Gruene Liga і NABU заявили, що звернуться до суду, якщо влада Бранденбурга не відкличе дозвіл до 16 червня.

Найбільший у світі виробник електромобілів будує свій перший завод в Європі в м. Грюнхайде тільки на підставі тимчасових дозволів на будівництво. Проте, будівництво йде повним ходом і у квітні Tesla оголосила, що включить акумуляторний завод в заявку на дозвіл.

За даними Екологічної служби Бранденбурга, зміна документації під час процесу – звичайна процедура. На додаток до виробництва акумуляторів заявка включає розширення пресувального цеху, в той час, як потужність кузовного цеху повинна бути зменшена до однієї виробничої лінії. Крім того, в додаток включені різні заходи щодо зниження водоспоживання з урахуванням критики екологів.

Нагадаємо: минулого місяця глава Tesla Ілон Маск заявив, що уже наприкінці 2021 року гігафібрика Tesla в федеральній землі Бранденбург почне виробництво автомобілів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті