Китай відправить перших космонавтів на власну космічну станцію вже завтра

Китай відправить перших космонавтів на власну космічну станцію вже завтра

Це перша пілотована космічна місія КНР з 2016 року

Китай відправить перших космонавтів на власну космічну станцію вже завтра
фото www.flickr.com/photos/stellarlink/24308738005

У четвер, 17 червня, Китай відправить перших космонавтів на свою власну космічну станцію.

Як повідомляє CNBC, космічний корабель Shenzhou-12 («Шеньчжоу-12») з трьома астронавтами буде виведений на орбіту ракетою-носієм Long March 2F з космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю в четвер о 9:22 за пекінським часом.

Це перша пілотована космічна місія Китаю з 2016 року, і вперше космонавти вирушать на нову космічну станцію країни, яка все ще перебуває в стадії розробки.

За словами помічника голови Управління програми пілотованих космічних польотів КНР Цзи Ціміна, головне завдання місії – забезпечити обслуговування та провести тестування створюваної на орбіті Землі китайської космічної станції.

На орбіту будуть відправлені троє космонавтів: Не Хайшен, Лю Бомін і Тан Хунбо.

Нагадаємо: у квітні Китай запустив один з трьох основних модулів, які складуть космічну станцію. Він називається «Тяньхе» і служитиме житловим приміщенням для космонавтів. А минулого місяця Китай відправив вантажний космічний корабель «Тяньчжоу-2» для стикування з «Тяньхе». Цей космічний корабель містить припаси для космонавтів, наприклад, харчові продукти.

Китай виконає 11 місій в цьому році, а в наступному завершить будівництво космічної станції, в тому числі чотири пілотовані польоти. Очікується, що космічна станція буде запущена у 2022 році.

Перша космічна станція Китаю, створена власними силами, може скласти конкуренцію Міжнародній космічній станції, яка є результатом співпраці Сполучених Штатів, Росії, Європи, Японії та Канади.

Нагадаємо: у травні Ілон Маск запропонував створити на Місяці міжнародну базу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті