Microsoft запланувала велике розширення в Китаї

Microsoft запланувала велике розширення в Китаї

Техногігант має намір збудувати нові центри обробки даних в Китаї вже цього року

Microsoft запланувала велике розширення в Китаї
фото www.flickr.com/photos/knsk/1290400731

Американський технологічний концерн Microsoft Corp оголосив про плани побудувати чотири нові центри обробки даних в Китаї до початку 2022 року в рамках ширших зусиль з розширення своїх сервісних потужностей в Азії. Про це повідомляє Bloombergз посиланням на джерела, знайомі з корпоративною стратегією.

Експансія Microsoft в Китай є однією з найшвидших для компанії на континенті після того, як в березні вона оголосила про плани з розширення своєї мережі центрів обробки даних з великою присутністю в північному регіоні навколо Пекіна. Техногігант вже має шість центрів обробки даних в країні, якими управляє місцевий партнер 21Vianet, і тепер намагається скористатися зростаючим попитом на інтернет-послуги в глобальному контексті під час пандемії.

Стрімке зростання обумовлений китайським бізнесом, який в останні роки повільно переходив в цифрову форму і тепер переходить в хмару. Нові правила, в тому числі ціла низка постанов про безпеку даних, які вступають в силу у вересні, також спонукають місцеві та іноземні компанії переходити на управління локальними даними і збільшувати витрати на ІТ. Згідно з офіційним документом, який цитує Microsoft, китайський ринок хмарних послуг зросте до $46 млрд у 2023 році.

Microsoft конкуруватиме з Alibaba Group Holding Ltd і Huawei Technologies Co, двома місцевими лідерами в області надання хмарної інфраструктури.

Компанія заявила, що заплановане розширення в північному Китаї у 2022 році «ефективно подвоїть» її інтелектуальні хмарні потужності в країні в найближчі роки.

Комерційний хмарний бізнес Microsoft за квартал, що закінчився 31 березня, показав зростання виручки на 33% до $17,7 млрд. За той же період компанія повідомила про капітальні витрати в розмірі $6 млрд і прогнозує, що в нинішньому кварталі вона інвестує ще більшу суму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті