У Росії завод «АвтоВАЗ» буде виплачувати по 1500 рублів кожному працівнику за вакцинацію

У Росії завод «АвтоВАЗ» буде виплачувати по 1500 рублів кожному працівнику за вакцинацію

Рівень вацинації на заводі вже вищий, ніж загалом по Росії

У Росії завод «АвтоВАЗ» буде виплачувати по 1500 рублів кожному працівнику за вакцинацію
фото DR

Найбільший в Росії виробник автомобілів «АвтоВАЗ» пообіцяв співробітникам по 1500 руб. за вакцинацію від коронавірусу, передає РБК.

Керівництво «АвтоВАЗу» за погодженням з профспілковою організацією вирішило виплатити матеріальну допомогу працівникам заводу і дочірніх товариств, які пройдуть вакцинацію проти COVID-19 або отримають першу дозу щеплення до 16 липня 2021 року. Про це повідомляє офіційний Viber-канал компанії. Інформацію на брифінгу 18 червня підтвердив президент «АвтоВАЗу» Ніколя Мор.

Вакцинація на заводі, що базується в Тольятті, почалася в перші місяці 2021 року, для цього організовано 4 пункти вакцинації. Всього на «АвтоВАЗі» працюють близько 35 000 співробітників, але загальний рівень вакцинації не розкривається.

«У нас (на АвтоВАЗ) рівень вакцинації вищий, ніж середній рівень по країні (близько 10% – ред.), але ще дуже далекий від 60%», – розповів Мор.

Тому компанія стала думати, яким чином можна простимулювати співробітників, особливо рядових робітників, щоб вони зробили вакцину.

«1500 рублів – це, звичайно, не такі великі гроші, але принаймні це дозволяє посилити бажання зробити вакцину добровільно», – сказав глава «АвтоВАЗу».

«У нас достатня кількість доз вакцини, щоб вакцинувати всіх охочих», – запевнив Мор. За його словами, на винагороду можуть розраховувати і ті співробітники, які вже вакциновані. Як уточнює Viber-канал компанії, матеріальна допомога буде виплачена до 26 липня.

У середу, 16 червня, головний санітарний лікар Москви Олена Андрєєва видала постанову, яка зобов'язує вакцинувати не менше 60% всіх працюючих в сфері послуг. Постанова торкнеться підприємств громадського харчування, торгівлі, салонів краси, фітнес-клубів, спа- і масажних салонів, клієнтських структур банків, транспорту, житлово-комунального господарства та енергетики, театрів, музеїв, бібліотек та МФЦ.

За даними федерального оперативного штабу, за останню добу в Москві виявили 9056 випадків зараження (максимум за весь час пандемії), а загалом по Росії – понад 17 000.

Як повідомлялося, Москву накрив новий агресивний штам коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті