Facebook досяг нульових викидів парникових газів

Facebook досяг нульових викидів парникових газів

Декарбонізації допомогли ефективне використання ВДЕ, води й відновлення лісів в Африці та Міссісіпі

Этот текст также доступен на русском
Facebook досяг нульових викидів парникових газів
фото: Facebook

Facebook повідомив, що у 2020 році він досяг нульових операційних викидів після скорочення більшої частини викидів парникових газів (ПГ) і інвестування в проєкти з видалення вуглецевого сліду. Про це йдеться в опублікованому звіті про сталий розвиток за 2020 рік. Згідно зі звітом, викиди від виробничої діяльності у 2020 році були на 94% нижче, ніж у 2017 році, повідомляє спеціалізоване видання Edie.

Це скорочення викидів значно пов'язано з переходом на 100% відновлювані джерела енергії для глобальних операцій. У 2011 році Facebook вперше взяв на себе зобов'язання використовувати виключно відновлювані джерела енергії. У глобальному масштабі, як говориться у звіті про сталий розвиток, Facebook підключив 2,8 ГВт вітрової та сонячної енергії через комбінацію локальних масивів і угод про закупівлю електроенергії (PPA). Проєкти розташовані в США, Азії та Європі.

У звіті також йдеться, як Facebook допоміг забезпечити оплату відновлюваної генерації еквівалента електроенергії, що споживали співробітники, які працюють з дому, внаслідок Covid-19.

Підвищення енергоефективності та ефективності використання води – з особливим наголосом на центри обробки даних – також допомогло Facebook скоротити виробничі викиди. Компанія стверджує, що її центри обробки даних тепер на 80% ефективніші з точки зору витрат води, ніж середній об'єкт.

Щоб знизити залишкові викиди після роботи з їх скорочення власними силами, Facebook інвестував у проєкти з видалення вуглецю, щоб досягти нульового рівня викидів. У 2020 році підтримувалися проєкти зі збереження та відтворення лісів в Африці та на річці Міссісіпі. Facebook стверджує, що в рамках проєктів, які він підтримував протягом року, було видалено з атмосфери 145 тисяч тонн вуглецю.

«Ці природні рішення слугуватимуть мостом до довгострокової декарбонізації», – йдеться у звіті про сталий розвиток. «У майбутньому ми сподіваємося інвестувати в нові технології видалення вуглецю (наприклад, пряме уловлювання повітря)».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло