Google подав до суду на девелоперську компанію Трофименко

Google подав до суду на девелоперську компанію Трофименко

Американська компанія вимагає достроково анулювати свідоцтва агентства на бренд NEST

Google подав до суду на девелоперську компанію Трофименко
Фото: Caio/Pexels

Американська компанія Google звернулася до госпсуду Києва з позовом до великої девелоперської компанії «Нерухомість столиці», що належить Всеволоду Трофименко, і Укрпатенту. Про це повідомляє видання dev з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Вона вимагає достроково анулювати свідоцтва агентства на бренд NEST за двома класами товарів і послуг:

  • 37 клас послуг: установка обладнання; систем безпеки (охоронна сигналізація, відео та телеспостереження, контроль доступу); установка, лагодження та технічне обслуговування кондиціонерів, вентиляційного та опалювального обладнання, монтаж і технічне обслуговування систем вентиляції, кондиціонування та холодопостачання;
  • 42 клас: розробка та проєктування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення; комп’ютерна графіка; обслуговування і створення вебсайтів для замовників; розміщення і підтримка вебсайтів.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що знаки для товарів і послуг за цими класами не використовуються відповідачем протягом останніх п’яти років. А у позивача є об'єктивна необхідність в отриманні на території України торгової марки NEST саме в цих класах.

Google подав до суду на девелоперську компанію Трофименко
Свідоцтво на ТМ української компанії
Зображення: dev.ua

Нагадаємо, Google Nest – торгова марка американської компанії для розумного будинку. З’явилася вона після того, як у 2014 році Google придбала Nest Labs за $3,2 млрд.

Компанія «Нерухомість столиці» використовує бренд NEST, що поширюється на класи 35, 36, 37, 42, з 2007 року. Сама компанія працює на ринку з 1997 року. Вона займається будівництвом і обслуговуванням офісних центрів і ЖК.

Видання зазначає, що у відділі маркетингу української компанії про позов Google не знали.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло