Daimler вирішив виділити AMG, Maybach і G-Class в окремий бізнес-підрозділ
Цей крок спрямований на оптимізацію маркетингових витрат групи і є частиною плану автовиробника по збільшенню прибутковості

Власник Mercedes-Benz компанія Daimler AG заявила, що сформує нову бізнес-групу, що складається з суббрендів AMG, Maybach і G-Class, яка буде представлена на автосалоні в Мюнхені у вересні.
Як повідомляє Automotive News Europe, цей крок дозволить оптимізувати маркетингові витрати групи і є частиною плану генерального директора Daimler Оли Каленіуса по підвищенню продуктивності та прибутковості з упором на високоприбуткові продажі.
Очікується, що групу очолить генеральний директор AMG Філіп Шиммер.
AMG – спортивний підрозділ Mercedes, Maybach – суперник Rolls-Royce і Bentley, а портфель G-Class складається з люксових позашляховиків.
«Зміцнення суббрендів – важлива опора стратегії Mercedes-Benz, – сказав представник Daimler. – Ми не тільки підтримуватимемо незалежність, сильну ідентичність і розвинену корпоративну культуру окремих брендів, але також будемо розширювати і вдосконалювати їх».
Поки не ясно, яку формальну корпоративну структуру матиме нова група.
Нагадаємо: головне китайське спільне підприємство німецького концерну Daimler з BAIC Motor запланувало наростити виробництво на своїх заводах в Пекіні, збільшивши потужність двох підприємств на 45%.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].