Дострокові вибори у Молдові оголосили такими, що відбулися

Дострокові вибори у Молдові оголосили такими, що відбулися

Проголосували в Молдові понад 900 000 громадян, на закордонних дільницях – 142 000

Дострокові вибори у Молдові оголосили такими, що відбулися
Фото: УНІАН

Центральна виборча комісія (ЦВК) Молдови повідомила, що станом на 16:00 у неділю явка виборців перевищила 34%, а це означає, що дострокові парламентські вибори можна вважати такими, що відбулися. Про це на брифінгу повідомив глава Центрвиборчкому Дорін Чіміл, передає NewsMaker.

За даними ЦВК, до 16:00 в Молдові проголосували понад 900 000 громадян, а на закордонних дільницях – понад 142 000 виборців.

Чіміл відзначив, що голосування проходить в нормальному режимі, без серйозних інцидентів. За його словами, протягом дня в ЦВК надійшло п'ять скарг на проведення передвиборної агітації в соціальних мережах і неправильне опечатування урн для голосування.

Також в ЦВК надійшло ще три скарги. Вони стосуються інфраструктури виборчої дільниці в Лондоні, організованого підвезення виборців. А також скарга, подана спостерігачем, в якій стверджувалося, що в Росії на дільниці для голосування громадянам пропонували ваучери. Всі скарги були передані до компетентних органів для розгляду», – зауважив Чіміл.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло