Жити з COVID: Ізраїль змінює стратегію на тлі дельта-варіанту

Жити з COVID: Ізраїль змінює стратегію на тлі дельта-варіанту

Ізраїль обрав стратегію «м'якого придушення» з мінімальним втручанням в повсякденне життя

Жити з COVID: Ізраїль змінює стратегію на тлі дельта-варіанту
фото www.flickr.com/photos/e_kaspersky/7352062440

Чотири тижні тому Ізраїль святкував повернення до нормального життя в битві з COVID-19. Після стрімкої вакцинації, яка знизила кількість випадків зараження і смерті від коронавірусу, ізраїльтяни перестали носити маски для обличчя і відмовилися від всіх правил соціального дистанціювання.

Потім в країні стався сплеск більш заразного дельта-варіанту COVID-19, який був вперше виявлений в Індії. Він змусив прем'єр-міністра Нафталі Беннета знову ввести деякі протиепідемічні обмеження і переосмислити стратегію, пише Reuters.

В рамках того, що він називає політикою «м'якого придушення», уряд хоче, щоб ізраїльтяни навчилися жити з вірусом без четвертої національної ізоляції, яка може нанести подальшої шкоди економіці.

Реалізація стратегії включатиме моніторинг інфекцій, заохочення вакцинації, швидке тестування та інформаційні кампанії. Також в країні відновили обов’язкове носіння масок в приміщенні і карантин для всіх людей, що прибувають до Ізраїлю.

Стратегію Беннета піддавали сумнівам деякі вчені. Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю виступає за посилення боротьби з інфекціями та рекомендує проявляти обережність при знятті обмежень.

Наразі в Ізраїлі щодня реєструється близько 450 нових випадків зараження COVID-19. Дельта-варіант нині складає близько 90% випадків.

Близько 60% з 9,3-мільйонного населення Ізраїлю отримали хоча б одне щеплення вакциною Pfizer-BioNtech. У неділю уряд почав пропонувати третій укол людям з ослабленою імунною системою.

Між тим, Ізраїль не поспішає схвалювати бустерні уколи, заявляючи, що поки немає однозначних даних, що показують їх необхідність. Він пропонує схвалення тільки людям зі слабкою імунною системою в індивідуальному порядку.

Нагадаємо: раніше цього місяця прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон анонсував зняття усіх протиепідемічних обмежень в Англії з 19 липня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло