Один з найдорожчих алмазів у світі продали за $40 млн

Один з найдорожчих алмазів у світі продали за $40 млн

Маса блакитного алмазу типу IIb становить 39,3 карата

Один з найдорожчих алмазів у світі продали за $40 млн
фото www.facebook.com/PetraDiamonds

Алмазодобувна група Petra Diamonds продала блакитний алмаз масою 39,3 карата за понад $40 млн. Як повідомляє Bloomberg, це зробило його одним з найдорожчих алмазів у світі.

Компанія продала ексклюзивний камінь типу IIb спільному підприємству провідного виробника De Beers і торгової компанії Diacore, що належить родині мільярдера Штейнмец. Камінь коштував трохи більше $1 млн за карат і є найдорожчим дорогоцінним каменем, будь-коли проданим Petra.

Компанія знайшла алмаз на руднику Куллінан в Південній Африці у квітні. У 1905 році тут був знайдений найбільший алмаз у світі. Блакитні камені є одними з найрідкісніших і найдорожчих.

Продаж є гарною новиною для Petra, яка була змушена реструктурувати свій борг торік, коли коронавірус заморозив галузь в той час, коли компанія вже зіткнулася з величезною заборгованістю і падінням цін на алмази. Акції компанії виросли в понеділок на 1,1%.

Нагадаємо: днями аукціонний дім Sotheby's продав діамант вагою 101,38 карата за $12,3 млн.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло