Apple збільшить виробництво iPhone на 20% цього року

Apple збільшить виробництво iPhone на 20% цього року

Техногігант робить ставку на те, вакцинація викличе додатковий попит

Apple збільшить виробництво iPhone на 20% цього року
фото www.flickr.com/photos/didier-straus/7266932292

Американська Apple закликала своїх постачальників випустити цього року 90 млн нових iPhone, що на 20% ніж за останні роки.

Як повідомляє Bloomberg, технологічний гігант в останні роки підтримував стабільний рівень продажів – близько 75 млн смартфонів в період з моменту запуску девайса і до кінця року. Підвищений прогноз на 2021 рік передбачає, що компанія розраховує, що вакцинація проти COVID-19 викличе додатковий попит. Одне з джерел видання розповіло, що основним фактором збільшення замовлення Apple є удар, нанесений американськими санкціями бізнесу китайської Huawei.

Нові «ай фони», як повідомляється, матимуть більше оновлень ніж торішній iPhone 12. Упор буде зроблений на поліпшення процесора, камери і дисплея, розповіли джерела Bloomberg. За їх словами, Apple планує оновити всі свої нинішні моделі. Очікується, що всі смартфони під кодовими назвами D16, D17, D63 і D64 будуть анонсовані у вересні.

Хоча дизайн нових моделей Apple значною мірою залишиться незмінним, компанія планує зменшити розмір передньої камери і слота для особового сенсора розблокування.

Джерела видання також повідомили, що хоча Apple і закликала своїх субпідрядників випустити до 90 млн одиниць, їх фактична кількість може бути на кілька мільйонів нижче запланованої.

Співрозмовники Bloomberg також вказали, що триваючий глобальний дефіцит чипів ускладнює роботу в низці галузей по всьому світу, але, як очікується, не вплине на виробництво майбутніх моделей iPhone.

Нагадаємо: нещодавнє опитування показало, що кожен п’ятий американець не купуватиме iPhone, якщо в його назві буде число 13.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті