Казахстанська компанія Kaspi.kz купує український платіжний сервіс Portmone Group

Казахстанська компанія Kaspi.kz купує український платіжний сервіс Portmone Group

Cума угоди може становити від $10 млн до $20 млн

Казахстанська компанія Kaspi.kz купує український платіжний сервіс Portmone Group
фото: REUTERS/Pavel Mikheyev

Казахстанська компанія Kaspi Pay, яка належить Kaspi.kz, купує українську міжбанківську платіжну систему Portmone Group. Cума угоди може становити від $10 млн до $20 млн. Про це повідомляє AIN.UA та свідчить звітність Kaspi.kz на Лондонській фондовій біржі.

«Kaspi Pay придбала 100% Portmone Group, платіжної компанії в Україні. Завдяки платіжним ліцензіям Portmone та значним купецьким та банківським відносинам, ми маємо намір впровадити наші платіжні послуги у 42-мільйонному регіоні України», – йдеться у звітності компанії. 

Сторони не розголошують умови угоди. Операцію планують закрити до кінця цього року – відповідні запити вже направлені до Антимонопольного комітету України та Казахстану та Нацбанку України.

Зазначається, що угода дозволить Kaspi.kz відразу ж отримати ліцензії для роботи з Visa і Mastercard в Україні, партнерами яких вже є Portmone.

Kaspi.kz позиціонує себе як Super App – один додаток, в якому доступні десятки різних функцій: платіжна система, банківські продукти, маркетплейс і т.д.

Нагадаємо, Portmone – українська міжбанківська платіжна система. Систему у 2002 році створив Ігор Горін. У 2013 році Portmone Group придбала інвестиційна компанія Dragon Capital. Сума угоди тоді не розголошувалась.
У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло