«Чудовий лідер»: працівників тунелю у Вегасі проінструктували, як розповідати про Ілона Маска

«Чудовий лідер»: працівників тунелю у Вегасі проінструктували, як розповідати про Ілона Маска

Компанія розробила детальну інструкцію для водіїв, щоб тримати їх у рамках правил

«Чудовий лідер»: працівників тунелю у Вегасі проінструктували, як розповідати про Ілона Маска
фото DR

Водіїв, які перевозять клієнтів підземної транспортної системи Ілона Маска в Лас-Вегасі, зобов'язали уникати відповідей на питання про свій досвід роботи і аварії, а також добре відгукуватися про самого Маска. Про це пише TechCrunchз посиланням на інструкцію для співробітників. Документ склала The Boring Company, яка прорила цей тунель і стала його оператором, передає Forbes.

Згідно з інструкцією, водіям слід «звести розмови до мінімуму» і «сконцентруватися на дорозі». Якщо пасажири все ж будуть ставити питання, відповідати на них слід ухильно. На питання про те, як довго співробітник працює в компанії, документ рекомендує відповісти:

«Досить довго, щоб добре знати цей тунель!»

Якщо клієнту стане цікаво, як часто відбуваються аварії, водієві слід сказати:

«Це дуже безпечна система, я не впевнений, що вони були. Вам варто звернутися в компанію».

Окремо в інструкції прописані можливі питання, пов'язані з Ілоном Маском.

«Суспільний інтерес до нашого засновника неминучий, і ця тема може домінувати в розмові. Будьте максимально стримані і постарайтеся припинити розмову», – радить документ. Якщо пасажир захоче дізнатися, який Маск в житті, водієві рекомендується відповісти, що він «класний, надихаючий, мотивуючий і т. д.».

На питання про те, чи подобається співробітникові з ним працювати, слід сказати: «Так, він чудовий лідер! Він мотивує нас на велику роботу».

Якщо ж пасажир скаже, що він читав в пресі про те, що Маск «злий начальник/вживає наркотики/не дозволяє співробітникам брати відпустки», водієві слід заперечити:

«Я не читав цю статтю, але сам з таким не стикався».

На питання про включеність мільярдера в роботу транспортної системи водій повинен сказати, що бізнесмен «заснував компанію, активно бере участь в роботі і підтримує нас».

У документах, з яким ознайомився TechCrunch, позначена і можлива причина, чому компанії знадобилася докладна інструкція для співробітників. Згідно з ними, місцева влада виявила, що деякі водії порушували правила в ході тестування транспортної системи навесні цього року. Зокрема, вони не просили пасажирів пристебнути ремені безпеки, а на питання про те, чи потрібно пристібатися, казали, що це опціонально. Крім того, деякі водії не дотримувалися 6-секундної перерви, необхідної для запобігання аварій в тунелі.

Тунель The Boring Company в Лас-Вегасі почав роботу  на початку червня. Спочатку планувалося, що автомобілі Tesla будуть рухатися по ньому автономно і розвивати швидкість до 250 км/год. Однак зараз це не так: через прийнятих в штаті обмеження за кермом машини повинен знаходитися водій, який не може розганятися швидше 60 км/год, пояснює Techcrunch.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті