NASA набирає добровольців для симуляції польоту на Марс, який триватиме рік
Моделювання допоможе зрозуміти і протистояти фізичним і психічним проблемам, з якими зіткнуться астронавти

Фахівці з NASA оголосили набір астронавтів, які будуть брати участь в імітації польоту на Марс. Експеримент триватиме рік, пише HighTechз посиланням на оголошеннякосмічного агентства.
NASA оголосило пошук кандидатів на участь в річній аналоговій місії в середовищі існування, яка імітує життя на далекій планеті, нагадує Марс. Серія експериментів почнеться восени 2022 року.
«У міру того, як NASA все далі відходить у космос, досвід астронавтів буде змінюватися. В рамках підготовки до реальних завдань майбутніх польотів на Марс NASA досліджує, як високомотивовані люди реагують на жорсткі умови тривалої наземної симуляції», – відзначили в космічному агентстві.
Місію назвали «Аналог дослідження здоров'я і працездатності екіпажу». Він включає в себе три річних симуляції поверхні Марса, розташованих в Космічному центрі NASA імені Джонсона. Дослідники вивчать методи і технології запобігання та вирішення потенційних проблем під час майбутніх польотів людини на Місяць і Марс.
Ці тести мають велике значення для тестування рішень щодо задоволення складних потреб життя на марсіанській поверхні, – відзначили в NASA.
«Моделювання на Землі допоможе нам зрозуміти і протистояти фізичним і психічним проблемам, з якими зіткнуться астронавти перед відправленням на Марс», – зазначається в повідомленні.
Кожна місія буде включати в себе чотирьох членів екіпажу. Вони будуть жити і працювати в 3D-друкованому модулі під назвою Mars Dune Alpha. Навколишнє середовище буде імітувати проблеми місії на Марсі, включаючи обмеженість ресурсів, відмову обладнання, затримки зв'язку та інші стресові фактори навколишнього середовища.
Завдання екіпажу можуть включати в себе імітацію виходу у відкритий космос, наукові дослідження, використання віртуальної реальності і роботизованих засобів управління, а також обмін повідомленнями один з одним.
Як повідомлялося, маросохід Perseverance не зміг з першого разу взяти з Марсу проби грунту.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].