Польща слідом за Литвою будує кордон з колючого дроту на кордоні з Білоруссю (ФОТО)
Залишилося добудувати ще 50 км паркану на кордоні

Польща, як і Литва, почала будувати паркан на кордоні з Білоруссю через наплив мігрантів. До робіт підключили військових.
Військовослужбовці польської армії разом із прикордонниками зведуть нову огорожу на кордоні з Білоруссю, вона буде представляти собою паркан висотою 2,5 м. Про це в своєму Twitter повідомив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
За словами Блащака, на кордоні вже звели 100 км огороджень, залишилося добудувати ще 50 км. На фотографіях, опублікованих міністром, видно, що наразі огорожа має вигляд кількох спіралей колючого дроту, прокладених паралельно одна одній, їх висота менше людського зросту.
Wojsko Polskie uszczelnia granice z Białorusią. Jestem w stałym kontakcie z dowódcami. Żołnierze ułożyli już ponad 100 km ogrodzenia na pasie granicznym. Rozpoczynają też układanie kolejnych 50 km. pic.twitter.com/QGTVjcSOvJ
– Mariusz Błaszczak (@mblaszczak) August 19, 2021
На ділянках кордону Польщі та Білорусі вже зараз є огорожі з колючого дроту, пише РБК. 21 серпня Блащак опублікував фотографії імпровізованого переходу через цю огорожу. Прорив кордону він назвав «брудною грою Лукашенка і Кремля».
Про залучення сил військових до патрулювання кордону з Білоруссю через кризу, пов'язану з потоком мігрантів, які прямують до Євросоюзу, Блащак повідомляв ще 20 серпня. Тоді він заявив, що в патрулюванні кордону беруть участь близько 900 військових.
Кількість мігрантів на кордонах Білорусі, Литви та Польщі різко збільшилася цього літа. Це сталося після того, як Олександр Лукашенко у відповідь на європейські санкції оголосив, що влада Білорусі не буде перешкоджати потоку мігрантів до Європи. Влада Литви та Польщі звинувачує офіційний Мінськ в тому, що він навмисно провокує міграційну кризу.
Нагадаємо, державна турфірма в Білорусі допомагалабіженцям з Іраку проникати в Литву.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.