Світ Велетнів: У Києві покажуть живі фігури, які заговорять голосами відомих українців
Новини компаній

Світ Велетнів: У Києві покажуть живі фігури, які заговорять голосами відомих українців

Виставка триватиме з 3 вересня до 31 жовтня

Этот текст также доступен на русском
Світ Велетнів: У Києві покажуть живі фігури, які заговорять голосами відомих українців

3 вересня в Голосіївському парку стартує унікальна виставка «Світ Велетнів»! За словами організаторів, це буде цілий тематичний парк казкових персонажів, всі герої якого «оживуть» за допомогою аніматроніки, а також будуть розмовляти з гостями голосами відомих українців. Володимир Горянський, Ольга Сумська, Виталій Борисюк, Дмитро Ступка, LAUD, Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова та Андрій Джеджула – всі вони стануть прототипами головних героїв виставки.

Всього в парку буде представлено більше 30-ти аніматронних фігур, які досягають 5-ти метрів у висоту. Спеціально під проект організатори створили книги для дітей з історією про добрих та злих Велетнів, анімаційні мультфільми та кілька промо роликів, які можна буде побачити на сторінці в YouTube:

«Це пілотний проект, аналогів якого ще не було в Україні та всій Європі. Ми хотіли відійти від класичних виставок і створити справжню історію, в яку кожен відвідувач зможе зануритися тільки-но переступивши поріг нашого парку. Ви зможете познайомитися з мирними жителями поселення або відчути себе героєм, поборовшись із злими Велетнями з Долини Туманів. Я впевнений, ви будете в захваті!», – каже організатор виставки, засновник компанії World of impressions Денис Погорєлко.

Крім основних композицій, в парку буде представлена тематична анімація, мерчі, сувенірна продукція та зона фуд-кортів для дорослих і дітей.

Де: парк Голосіївський

Коли: з 03.09 по 31.10

Вхід: платний

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло