Боротьба Китаю проти своїх компаній триває: влада призупинила запуск нових онлайн-ігор

Боротьба Китаю проти своїх компаній триває: влада призупинила запуск нових онлайн-ігор

Влада вимагає в компаній «стримувати» поширення ігрової залежності серед неповнолітніх

Боротьба Китаю проти своїх компаній триває: влада призупинила запуск нових онлайн-ігор
фото DR

Китай завдав ще одного удару по своїй ігровій індустрії, в результаті чого акції Tencent Holdings і NetEase різко впали на біржі в Гонконгу і на премаркеті в США.

Китайські регулятори оголосили про те, що ігрові компанії мають припинити «гонку за прибутком». Вони заявили, що призупинять видачу дозволів на запуск нових ігор, на зборах з представниками ігрових розробників Tencent і NetEase, розповіли джерела South China Morning Post, знайомі з деталями. Неясно, як довго триватимуть обмеження.

На тлі новин акції Tencent падають на 8,48%, до $61,72 за акцію, акції NetEase – на 11,03% і коштують $17,22 за штуку.

На зустрічі влада просила компанії ввести суворі правила, щоб «стримувати» поширення ігрової залежності серед неповнолітніх, пише Reuters з посиланням на Xinhua.

При цьому обидві компанії заявили, що виконають вимоги регуляторів, зазначає видання.

Зокрема, обговорювалися обмеження, про які Китай оголосив у серпні. Влада обмежила час, який діти можуть витратити на відеоігри. Підліткам молодше 18 років можна буде проводити в онлайн-іграх не більше однієї години в п'ятницю, суботу, неділю, а також у державні свята.

При цьому грати можна буде строго за розкладом – з 20:00 до 21:00 за місцевим часом.

Тоді акції NetEase падали на 9,3% на премаркеті, акції Prosus NV (найбільший акціонер Tencent) впали на 2,35%.

Як повідомлялося, китайська влада буде переслідувати технологічні платформи і профілі в соцмережах, що публікують фінансову інформацію, яка може вважатися шкідливою для економіки.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло