Кредитна установа Мінстратегпрому отримала майже 11 млн збитків за півріччя-2021

Кредитна установа Мінстратегпрому отримала майже 11 млн збитків за півріччя-2021

Міністерство пояснює збитковість недостатнім обсягом фінансових надходжень та високими зарплатами персоналу

Кредитна установа Мінстратегпрому отримала майже 11 млн збитків за півріччя-2021
фото: pixabay.com

За перше півріччя 2021 року Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ), що входить до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, прозвітувала про 10,9 млн грн сукупних чистих збитків. Про це свідчить звіт про виконання показників фінансового плану за перше півріччя 2021 року, передає «Марлін».

У першому кварталі ДІФКУ отримала 4,4 млн грн збитків, а у другому – 6,5 млн грн. У Мінстратегпромі збитковість пояснюють недостатнім обсягом отриманих фінансових надходжень за вказаний період та високими витратами на оплату праці персоналу, які за півріччя склали 8,5 млн грн. Також міністерство повідомило, що державна установа має 207,1 млн грн простроченої заборгованості по кредитах з 2004 та 2007 років.

Зазначимо, що установа була створена задля здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності підприємців, а також залучення інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, захисту та підтримки національного товаровиробника. У листопаді 2020 року установа була передана до сфери управління Мінстратегпрому. ДІФКУ очолює Олександр Кондратюк.

Нагадаємо, наразі поліція розслідує як радник на громадських засадах віцепрем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського вимагав від приватного підприємця хабар для себе та третіх осіб за здійснення впливу на посадових осіб ДІФКУ за виділенням кредитних коштів для розвитку вирощування ягідних культур суниці, лохини та малини на території Київської області.

Раніше повідомлялося, що компанії Держкосмосу отримали понад 800 мільйонів збитків за 2020 рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті