ФДМУ оголосив аукціон з приватизації нежитлового приміщення у Київській області

ФДМУ оголосив аукціон з приватизації нежитлового приміщення у Київській області

Стартова ціна цього об’єкта приватизації становить майже 300 000 грн

ФДМУ оголосив аукціон з приватизації нежитлового приміщення у Київській області
фото: privatization.gov.ua

30 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації нежитлового приміщення площею 75,10 м² за адресою: Київська обл., м. Тараща, вул. Колгоспна, 56-а. Стартова ціна цього об’єкта приватизації становить 298 900 грн. Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 29 вересня включно. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Переможець аукціону, після сплати коштів за актив, отримає у власність вбудоване нежиле приміщення, яке розташоване на першому поверсі двоповерхового адміністративного будинку 1991 року побудови.
До складу об’єкта приватизації входять: кабінети (15,1 м²; 19,0 м²; 15,6 м²); кладова (5,1 м²); коридор (2,4 м²); частина приміщень загального користування (коридор та сходова клітина – 17,9 м²); 1/2 частину ганку (36 м²). До об'єкта приватизації підведені основні інженерні комунікації: водопровід, каналізація, водяне опалення, газифікація, електрика.

Стан активу – задовільний. Окремий вхід до об'єкта приватизації – відсутній, потрапити до приміщень можна через центральний вхід в будівлю. Фундамент і цоколь будівлі – стрічковий, бутовий; стіни – цегляні, всередині поштукатурені; міжповерхові перекриття – залізобетонні панелі; підлога – дощата на лагах; пройоми – вікна подвійні, двері пофарбовані; дах – двохскатний; покрівля – азбофанера; сходи – залізобетонні марші.

Актив знаходиться у місті Тараща, Київської області. Відстань до Києва становить – 115 км. Через місто проходить автошлях регіонального значення – Р04.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло