У додатку «Київ цифровий» з’явиться можливість відслідковувати рух транспорту

У додатку «Київ цифровий» з’явиться можливість відслідковувати рух транспорту

Розробники готують «Рух транспорту» до релізу в бета-версії

У додатку «Київ цифровий» з’явиться можливість відслідковувати рух транспорту
Фото: Іванов Олексій/УНІАН

В додатку «Київ цифровий» з’явиться новий сервіс «Рух транспорту», завдяки якому можна буде відстежувати рух громадського транспорту. Про це повідомляється на сайті Київміськадміністрації.

«Завдяки новому сервісу користувачі зможуть знаходити в застосунку потрібні зупинки та маршрути автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також слідкувати за рухом транспорту на мапі. Пошук можна буде здійснювати за номером маршруту або назвою зупинки. Крім того, застосунок відображатиме час відправлення транспорту, зупинки на кожному маршруті та інформацію, на якій зупинці можливо здійснити пересадку. Потрібні маршрути користувачі зможуть додати в «Обране», щоб завжди мати їх під рукою», – йдеться в повідомленні.

Розробники готують «Рух транспорту» до релізу в бета-версії, кажуть в КМДА.

«Залучатимуть користувачів, аби вони залишали відгуки про нього, щоб покращувати та доповнювати сервіс, враховуючи пропозиції містян. Також продовжать удосконалювати сервіси QR-квитків і транспортної карти для зручної оплати проїзду. Наразі QR-квитками в застосунку скористалися близько п’яти мільйонів разів, поповнювали транспортні карти понад два мільйони разів», – додали у КМДА.

Нагадаємо, у січні 2021 року мобільний застосунок Kyiv Smart City припинив роботу. Натомість електронні квитки для наземного транспорту перенесли у застосунок «Київ Цифровий».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло