Volvo повідомила, чим замінятиме шкіряну оббивку в салонах своїх авто

Volvo повідомила, чим замінятиме шкіряну оббивку в салонах своїх авто

Компанія відмовиться від шкіри в салонах своїх автомобілів вже до 2030 року

Volvo повідомила, чим замінятиме шкіряну оббивку в салонах своїх авто
фото DR

Шведський автоконцерн Volvo планує відмовитися від використання шкіри в салонах своїх автомобілів до 2030 року. Про це повідомляє прес-служба компанії, на яку посилається Forbes.

Рішення продиктоване прагненням автовиробника дотримуватися «етичних принципів захисту тварин», а також «побоюваннями через негативний вплив тваринництва на навколишнє середовище», йдеться в релізі.

Замість шкіри в машинах Volvo будуть використовуватися «високоякісні екологічні матеріали», створені з рослинної і переробленої сировини. До 2025 року на них припадатиме як мінімум чверть від усіх матеріалів, які компанія використовує в салонах, відзначили в прес-службі.

Автоконцерн, зокрема, планує оббивати салони розробленим ним матеріалом Nordico. Це текстиль, виготовлений із вторинної сировини: пластикових пляшок, винних корків і біологічних матеріалів, які компанія видобуває в лісах Швеції і Фінляндії.

«Бути прогресивним автовиробником – значить займатися всіма сферами сталого розвитку, не тільки викидами CO2. Знайти продукти і матеріали, що підтримують благополуччя тварин, буде непросто, але це не привід уникати цієї важливої проблеми», – заявив директор Volvo Cars з глобального сталого розвитку Стюарт Темплар.

Раніше, в березні, Volvo повідомила, що до 2030 року також відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння і перейде на випуск електромобілів. Компанія також планує продавати всі свої машини онлайн, самостійно контролювати ціноутворення і відмовитися від співпраці з автодилерами.

«Ми хочемо мати міцні відносини з клієнтами, які безпосередньо використовують наші автомобілі», – заявив гендиректор концерну Хакан Самуельсон.

У 2020 році Volvo представила Polestar 2 – свій перший повністю електричний автомобіль без шкіри.

Цього тижня автомобільна компанія представила свою новітню електричну модель C40 Recharge – купе-кросовер, салон якого також виконаний без використання шкіри.

Volvo – не перша автомобільна компанія, яка відмовляється від шкіряних інтер'єрів.

Минулого місяця Олівер Хейлмер, керівник відділу дизайну MINI, оголосив, що компанія відмовляється від шкіряних салонів у майбутніх моделях, заявивши: «У майбутньому ми більше не будемо використовувати шкіру, тому що ми не вважаємо її екологічно безпечною».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті