НБУ зареєстрував ще три колекторські компанії
Зареєстровано 13 колекторських компаній

Ще три юридичні особи пройшли реєстрацію в Національному банку та набули статусу колекторських компаній. Про це повідомляє пресслужба Національного банку України (НБУ).
Мова йде про ЮФ «Еверліґал»; ТОВ «Снейк Фінанс»; ТОВ «Внутрішня виконавча служба». Таким чином на сьогодні вже зареєстровано 13 колекторських компаній.
У НБУ нагадали, що, згідно із законом, щоб мати можливість надавати колекторські послуги, установа повинна пройти реєстрацію в НБУ.
Раніше повідомлялося, що Нацбанк зареєстрував перші колекторські компанії. П'ять компаній пройшли процедуру реєстрації в НБУ. Хоча отримав 64 заявки на отримання статусу колекторської компанії
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].