«Укртрансгаз» та ОГТСУ домовились про співпрацю у питанні декарбонізації

«Укртрансгаз» та ОГТСУ домовились про співпрацю у питанні декарбонізації

Водень та біометан з часом посунуть природний газ

«Укртрансгаз» та ОГТСУ домовились про співпрацю у питанні декарбонізації
Фото: utg.ua

Компанія «Укртрансгаз» та Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ) домовились про співпрацю у питанні декарбонізації. Про це повідомляється на сайті «Укртрансгазу».

Згідно з повідомленням, підприємства підписали меморандум щодо спільного вивчення можливостей розвитку ринку відновлюваних газів в Україні: водню, біометану та синтетичного метану.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Документ передбачає стратегічне співробітництво двох незалежних операторів в питаннях декарбонізації енергетичного сектору, розкриття потенціалу відновлюваних газів в Україні, дослідження технологій та процесів їх транспортування і зберігання», – зазначається у повідомленні.

У повідомленні зазначається, що роль відновлюваних газів, зокрема водню та біометану, поступово виходить на перший план: природний газ поки залишається одним із базових джерел енергії, але з часом його екологічні та відновлювані альтернативи займуть своє місце на ринку.

Як повідомлялося, Центрально-Європейський водневий коридор має з’єднати Україну з Німеччиною.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло