Міненерго збільшило прогноз вироблення атомної енергії у 2021 році
Доопрацювали графік ремонтів

Міністерство енергетики (Міненерго) збільшило прогноз вироблення атомної енергії у 2021 році. Про це повідомляється на сайті міністерства.
«Міненерго виконує план заходів щодо підготовки до опалювального періоду. Спільно з генерацією ми доопрацювали графік ремонтів, щоб максимально завантажити атомні енергоблоки в зимовий період… Оновленим прогнозним балансом передбачено збільшення частки атомної енергії на 4% у 2021 році», – зазначається у повідомленні.
У повідомленні також зазначається, що досі спостерігається відставання від планових показників у видобутку та постачанні вугілля, проте генеруючі компанії налаштовані на збільшення поставок вугільної продукції.
Як повідомлялося, ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2022 році за базового сценарію може отримати прибуток у 4,238 млрд грн, а за песимістичного – збиток у 542 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].